Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
„Ciężko jest być wiernym Bożym przykazaniom, ale zachowywanie ich daje radość, a pogwałcenie ich mnoży krzyże i mękę”
kard. Stefan Wyszyński

Zamojska Liga LZS

Dziewczęta z naszej szkoły, grające w drużynie DKNS Aleksandrów, podczas Turnieju Finałowego Zamojskiej Ligii Ludowych Zespołów Sportowych, zdobyły trzecie miejsce oraz brązowy medal.

Rozgrywki tejże ligi odbywają się od kilku lat w Powiecie Zamojskim. W tegorocznej edycji DKNS Aleksandrów wziął udział po raz pierwszy. Pierwsza faza rozgrywek rozpoczęła się w listopadzie 2013 r. Mecze rozgrywane były sposobem "każdy z każdym".  W kategorii Dziewcząt (uczennice gimnazjum) udział wzięło 8 zespołów. Nasze siatkarki po pierwszej fazie rozgrywek zajmowały trzecie miejsce. Do turnieju finałowego zakwalifikowało się 6 pierwszych drużyn. Odbył się on 1 marca 2014 r. w Zamościu.

Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z Turnieju Finałowego