Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
"Be faithful to that which exists within yourself."
Andre Gide

I Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

    Nasze dziewczęta, 20 marca 2013r., wzięły udział w I Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Biłgoraju.

    Wystąpiły w dwóch drużynach: Aleksandrów I i Aleksandrów II. Po zaciętych bojach na boisku, drużyna Aleksandrów I pokonała wszystkie drużyny wygrywając trzy mecze z wynikiem 2:0 i zajęła pierwsze miejsce. Drużyna Aleksandrów II mimo ambitnej gry i zaangażowania uległy starszym od siebie zawodniczkom innych drużyn. W turnieju, oprócz naszych drużyn, wzięły udział także reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju (3 miejsce) oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego (2 miejsce).

Więcej informacji na temat organizatora turnieju:

Strona internetowa KLO w Biłgoraju

Kanał YouTube KLO w Biłgoraju

Film konkursowy - zwycięzca konkursu "Stąd jestem - tu zostaję"