„Chrystus chce nas żywić! Czyni wszystko, abyśmy nie uschli z głodu. Poświęca nam całą uwagę, karmiąc nas samym Sobą”

Wybory SU

W dniu 27 września 2013r. odbyły się wybory Przewodniczącego i Opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia.

Szkolna Komisja Wyborcza po przeprowadzeniu wyborów i zliczeniu głosów ogłosiła, że na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego została wybrana Ewelina Harasiuk. Na Opiekuna SU uczniowie ponownie wybrali p. Adama Leszczyńskiego. Wychowankowie naszej placówki kolejny raz obdarzyli zaufaniem p. Annę Tarnowską, wybierając ją Rzecznikiem Praw Ucznia. Zwycięzcom wyborów składamy serdeczne gratulacje.