Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
"Be faithful to that which exists within yourself."
Andre Gide

II Rajd Pieszy Szkół im. Kard. S. Wyszyńskiego

Szkoły im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowały po raz drugi rajd pieszy.

W tym roku odbył się w okolicach Radecznicy. Tamtejsze Samktuarium św. Antoniego z Padwy obchodzi w tym roku Jubileusz 350 lat od objawień tegoż świętego. Uczestnicy rajdu przeszli pieszo ok. 8 km, następnie w kościele poznali historię objawień oraz sanktuarium. Po Mszy św. ku czci św. Antoniego  posilili się grillowaną kiełbaską. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze.