Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
„Człowiek nie rozwinie w pełni swojego człowieczeństwa i swej osobowości, jeśli będzie tylko myślał i pragnął dobrze, a nie będzie czynił dobrze”
kard. Stefan Wyszyński

II Rajd Pieszy Szkół im. Kard. S. Wyszyńskiego

Szkoły im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowały po raz drugi rajd pieszy.

W tym roku odbył się w okolicach Radecznicy. Tamtejsze Samktuarium św. Antoniego z Padwy obchodzi w tym roku Jubileusz 350 lat od objawień tegoż świętego. Uczestnicy rajdu przeszli pieszo ok. 8 km, następnie w kościele poznali historię objawień oraz sanktuarium. Po Mszy św. ku czci św. Antoniego  posilili się grillowaną kiełbaską. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze.