Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
"Be faithful to that which exists within yourself."
Andre Gide

Wycieczka piesza na Starzyznę 17.09.2013 r.

Uczniowie klas drugich pod opieką nauczycieli udali się pieszo na Starzyznę - miejsce śmierci partyzantów z Gwardii Ludowej oraz ludności cywilnej, którzy zginęli z rąk hitlerowców. Celem wycieczki było poznanie historii tego miejsca oraz uporządkowanie miejsca pamięci.

 Odbyły się również zajęcia z pierwszej pomocy. Na koniec, w bezpieczny sposób, rozpalono ognisko, przy którym rozbrzmiały dźwięki gitary oraz dźwięczne głosy naszej utalentowanej młodzieży.