„Dziś jeszcze możemy zacząć od nowa”

Biała Szkoła 2013

Zakopane- Harenda

6-12 stycznia 2013

Już po raz piąty w historii uczniowie naszej szkoły wyjechali na tydzień do Zakopanego na  „Białą szkołę”. Wspólnie z młodzieżą z ZSBiO w Biłgoraju uczyli się i doskonalili jazdę na nartach.

Zajęcia odbywały się na stokach Harendy, Czarnej Góry, Rusinski i Kotelnicy. Tradycyjnie były wyjazdy na Krupówki, skocznie narciarską Wielka Krokiew, termy w Białce Tatrzańskiej. Wymarzona pogoda, super warunki, wspaniała zabawa i atmosfera na wyjeździe sprawiły, że uczniowie wrócili bardzo zadowoleni.