Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
"Be faithful to that which exists within yourself."
Andre Gide

Biała Szkoła 2013

Zakopane- Harenda

6-12 stycznia 2013

    Już po raz piąty w historii uczniowie naszej szkoły wyjechali na tydzień do Zakopanego na  „Białą szkołę”. Wspólnie z młodzieżą z ZSBiO w Biłgoraju uczyli się i doskonalili jazdę na nartach.

Zajęcia odbywały się na stokach Harendy, Czarnej Góry, Rusinski i Kotelnicy. Tradycyjnie były wyjazdy na Krupówki, skocznie narciarską Wielka Krokiew, termy w Białce Tatrzańskiej. Wymarzona pogoda, super warunki, wspaniała zabawa i atmosfera na wyjeździe sprawiły, że uczniowie wrócili bardzo zadowoleni.