"Czy nie dlatego jest wokół nas tylu głodnych, żyjących w niedostatku i nędzy, że modlitwa nie wysubtelniła naszej wrażliwości na głodne usta i oczy"

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Tradycyjnie (prawie, bo 2 września), rozpoczęliśmy w sposób uroczysty nowy rok nauki w naszej szkole. O godz. 9.00 odśpiewaliśmy Hymn Polski, oddaliśmy ten rok nauki pod Bożą opiekę. Następnie po słowie wprowadzającym Pana Dyrektora uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Życzymy nauczycielom i uczniom owocnej pracy i wielu sukcesów naukowych i wychowawczych.