Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ SKOCZ DO GÓRY
„Człowiek nie rozwinie w pełni swojego człowieczeństwa i swej osobowości, jeśli będzie tylko myślał i pragnął dobrze, a nie będzie czynił dobrze”
kard. Stefan Wyszyński

Osiągnięcia szkoły

Rok szkolny 2013/14

Zespół wokalny „Adjaśki”

- wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika, II m-ce w XIV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni-Piosenki Patriotycznej- Ludowej i Tańca Ludowego, I m-ce w IX Stanisławowskich Spotkaniach z Kolędą, I m-ce w V Konkursie Marynistycznym „Z Piosenką Pod Żaglami”, I m-ce w XXIV Przeglądzie Piosenki Młodzieżowej Zamość 2014

Patrycja Szczygielska - wyróżnienie w Konkursie fotograficznym „Pamięć ludzi i kamieni- cmentarze Ziemi Biłgorajskiej”, III m-ce w Konkursie fotograficzny „Z książką mi do twarzy”

Julia Muca - I m-ce w Konkursie „Klubowicze do klawiatur”- najlepsza recenzja miesiąca (listopad 2013r.)

Olga Różańska - III m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do życia”

Karina Kukiełka - I m-ce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Józefa Czechowicza, II m-ce w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Słowem malowane”

Aleksandra Kozak - I m-ce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Rosji

I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce w Gimnazjadzie rejonowej w piłce siatkowej dziewcząt

Szymon Michoński i Piotr Kuźniar - I m-ce w Gimnazjadzie Rejonowej w Badmintonie Chłopców

Ewelina Okoń - III m-ce w Gimnazjadzie Powiatowej w Badmintonie Dziewcząt

I m-ce w Gimnazjadzie Powiatowej w Koszykówce Chłopców

III m-ce w Gimnazjadzie Rejonowej w Koszykówce Chłopców

I m-ce w Gimnazjadzie Powiatowej w Koszykówce Dziewcząt

III m-ce w Gimnazjadzie Rejonowej w Koszykówce Dziewcząt

Dominik Czerniak, Damian Pisklak i Surmacz Patryk - I m-ce w Gimnazjadzie Powiatowej w Szachach Drużynowych, III m-ce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w Szachach Drużynowych

 

Rok szkolny 2012/13

Natalia Kozak - laureatka konkursu chemicznego

Bartłomiej Kniaź - finalista konkursu historycznego; II miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o AK i BCh na Ziemi Biłgorajskiej

IV miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce siatkowej dziewcząt

Rok szkolny 2011/12

Maciej Paluch - laureat konkursu fizycznego

Bartłomiej Kniaź - finalista konkursu historycznego; II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o AK i BCh na Ziemi Biłgorajskiej

Natalia Kozak - Laureatka Rejonowego Konkursu Matematycznego „Zagimak”

II miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w halowej piłce nożnej chłopców

II miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce nożnej chłopców

 

Rok szkolny 2010/11

Bartłomiej Kniaź - I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Wiedzy o AK i BCh na Ziemi Biłgorajskiej

II miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w II rundzie turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup 2011 chłopców

 

Rok szkolny 2009/10

Kamil Pisklak - finalista konkursu matematycznego i chemicznego

Rok szkolny 2008/09

Paulina Paluch - laureatka konkursu języka rosyjskiego; finalistka konkursu języka polskiego; II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej - Ludowej i Tańca Ludowego w Warce

Kamil Pisklak - laureat Konkursu Matematycznego „Zagimak”; Finalista eliminacji powiatowych XXXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

Rok szkolny 2007/08

Paulina Paluch - finalistka konkursu języka polskiego; I miejsce w Konkursie Ortograficznym „Żółty orzech”

Kamil Pisklak - finalista Konkursu Matematycznego „Zagimak”; II miejsce w eliminacjach powiatowych i IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

Rok szkolny 2006/07

Zuzanna Maciocha - laureatka konkursu chemicznego; II miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego; Finalistka Konkursu Matematycznego „Zagimak”; III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Szkół Gimnazjalnych w szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty

Paulina Paluch - II nagroda w IV Reminiscencjach Literackich „Madonny polskie”; III miejsce w Konkursie Ortograficznym „Żółty orzech”

 

Rok szkolny 2005/06

Patrycja Różańska - finalistka konkursu języka rosyjskiego

Katarzyna Kolaszyńska - laureatka konkursu fizycznego; Laureatka z wyróżnieniem XXV Małego Konkursu Recytatorskiego

Zuzanna Maciocha - III miejsce w XX Konkursie Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II; III miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Szachach Drużynowych

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w Piłce Koszykowej dziewcząt

Rok szkolny 2004/05

Patrycja Różańska - finalistka Konkursu Matematycznego „Zagimak”

Katarzyna Kolaszyńska - laureatka z wyróżnieniem XXIV Małego Konkursu Recytatorskiego; Laureatka Konkursu Matematycznego „Zagimak”

Zuzanna Maciocha - I miejsce w Konkursie Pieśni Ludowo-Regionalnych; III miejsce w Rejonowym Festiwalu Pieśni Ludowej i Patriotycznej

Rok szkolny 2003/04

Anna Koszarna - finalistka konkursu języka rosyjskiego; I-sze miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim pn. „Świat wierszy najpierwszych”

Katarzyna Kolaszyńska - laureatka Konkursu Matematycznego „Zagimak”

Rok szkolny 2002/03

Anna Koszarna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego pn. „Świat wierszy najpierwszych”

Rok szkolny 2001/02

Anna Koszarna - I-sza nagroda w Powiatowym Konkursie Poetyckim pn. „Świat wierszy najpierwszych”